U16 meisjes 2019.jpg

Ploegen

Hierbij stellen we je graag onze ploegen voor:

seizoen 2021-2022

 

Dames A (2e prov.)

Coach: Gabriele Bassi

Trainingsuren

* Woe (20u-22u) Evergem

Uitslagen en rangschikking

Heren A (2e prov.)

Coach: Jean-Yves Decaluwé

Trainingsuren

* Di (21u-22u30) Ertvelde

* Do (20u30-22u) Ertvelde

Uitslagen en rangschikking

U21 (niveau 3)

Coach: Hans Van Langenhove

Trainingsuren

* Di (20u-21u) Ertvelde

* Vrij (20u-22u) Evergem


Uitslagen en rangschikking

U19 Meisjes (niveau 3)

Coach: Jean-Yves Decaluwe

Trainingsuren

* woe (18u30-20u) Ertvelde

* Do (19u-20u30) Ertvelde

Uitslagen en rangschikking

U16J- U18J (niveau 3-4)

Coach: Gabriel Bassi

Trainingsuren

* Ma (19u-20u30) Evergem

* Woe (18u30-20u) Evergem

* Vrij (20u30-22u) Evergem

Uitslagen en rangschikking

U16 Meisjes (niveau 3)

Coach: Lise Van de Veire

Trainingsuren

* Di (18u30-20u) Ertvelde

* Woe (17u-18u30) Ertvelde

Uitslagen en rangschikking

U14 meisjes  (niveau 3)

Coach: Robin Claeys

Trainingsuren

* Di (18u30-20u) Ertvelde

* Vrij (19u-20u30) Evergem

Uitslagen en rangschikking

U14A (niveau 2)

Coach: Frederik van Vooren

Trainingsuren

* Ma (17u30-19u) Evergem

* Do (17u30-19u) Ertvelde

* Vrij (18u30-20u) Evergem

Uitslagen en rangschikking

U14B (niveau 4)

Coach: Tom Vanhee

Trainingsuren

* Woe (17u-18u30) Evergem

* Vrij (17u30-19u) Evergem

Uitslagen en rangschikking

U12A (niveau 3)

Coach: Kenneth De Sloovere

Trainingsuren
* Di (17u-18u30) Ertvelde

* Woe (14u-15u30) Ertvelde

Uitslagen en rangschikking

U12B (niveau 4)

Coach: Amber de Schuyter

Trainingsuren

* Ma (17u30-19u) Wippelgem

* Do (17u30-19u) Evergem

Uitslagen en rangschikking

U12C (niveau 4)

Coach: Veerle Pauwels

Trainingsuren

* Woe (17u-18u30) Wippelgem

* Vrij (17u-18u30) Evergem

Uitslagen en rangschikking

U10 (niveau 4)

Coach: Sandra Boone

Trainingsuren

* Ma (17u30-19u) Evergem

* Do (17u30-19u) Wippelgem

Uitslagen en rangschikking

U8 (niveau 4)

Coach: Dieter Schouppe

Trainingsuren

* Di (17u30-19u) Evergem

* Vrij (17u30-19u) Wippelgem

Uitslagen en rangschikking

Basketschool

Coach: Inte Piette

Trainingsuren

* Di (17u30-19u) Wippelgem

Kleuterbasket

Coaches: Nora Van Daele, Malin De Sy, Axelle Derop, Nora Bauwens

Trainingsuren

* Zo (10u-11u) Wippelgem